სიახლეები 29 მაი 2024 შუმანის უსაფრთხოებისა და თავდაცვის ფორუმი 2024საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის დირექტორმა, პროფესორმა კორნელი კაკაჩიამ მონაწილეობა მიიღო შუმანის უსაფრთხოებისა და… GIP
სიახლეები 28 მაი 2024 ვირტუალური დისკუსია შეთქმულებებზე საქართველოს პოლიტიკურ დისკურსშისაქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა 24 მაისს მოაწყო ვირტუალური საჯარო დისკუსია სახელწოდებით „გლობალური ომის… GIP
სიახლეები 28 მაი 2024 საჯარო პოლიტიკის ანალიზის კურსის დახურვის ცერემონია სემინარი25 მაისს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის ორგანიზებითა და USAID-ის საჯარო მმართველობის პროგრამის მხარდაჭერით,… GIP
ბლოგი 23 მაი 2024 საპარლამენტო არჩევნები, როგორც რეფერენდუმი: ქართულ დემოკრატიას მომწიფებული ოპოზიცია სჭირდებაქართული ოცნების მიერ „უცხოური გავლენის გამჭვირვალობის შესახებ“ კანონის პროექტის ხელახალმა წარდგენამ ქვეყანაში… კორნელი კაკაჩია, ნინო სამხარაძე
სიახლეები 20 მაი 2024 ლენარტ მერის ყოველწლიური კონფერენცია ტალინში, ესტონეთიესტონეთში, ქალაქ ტალინში, 16-18 მაისს გაიმართა ლენარტ მერის ყოველწლიური კონფერენცია. საქართველოს პოლიტიკის… GIP
სიახლეები 15 მაი 2024 საქართველოს ევროინტეგრაციის პერსპექტივა და გამოწვევები14 მაისს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის დირექტორის, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის… GIP
სიახლეები 14 მაი 2024 პოლიტიკური პერსპექტივები სომხეთიდან და საქართველოდან: “KAS-GIP საგარეო პოლიტიკის საუბრები” ერევანში გაიმართა“KAS-GIP საგარეო პოლიტიკის საუბრების” სამხრეთ კავკასიის სერია დაიწყო მრგვალი მაგიდის დისკუსიით თემაზე… GIP

News 29 May 2024 Call for Applications โ Black Sea Summer University 2024Application is now open for the Black Sea Summer University โ Shiftingโฆ GIP
News 29 May 2024 GIP Participated in the Schuman Security and Defence Forum 2024Prof. Kornely Kakachia, Director of the Georgian Institute of Politics, took partโฆ GIP
News 28 May 2024 Virtual Discussion Held on Conspiracies in Georgiaโs Political DiscourseThe Georgian Institute of Politics organized a virtual public discussion on Mayโฆ GIP
News 28 May 2024 Closing Ceremony of the Public Policy Analysis CourseThe Public Policy Analysis Hub (PPAHub), established by the Georgian Institute ofโฆ GIP
News 24 May 2024 Can Small States Reshape Their Regional Identities?"Examining Georgiaโs Cognitive Dissonance between South Caucasus and Eastern Europe" GIP
News 20 May 2024 GIP Participated in the Annual Lennart Meri Conference in Tallinn, EstoniaFrom May 16th to 18th, Prof. Kornely Kakachia, Director of the Georgianโฆ GIP
News 15 May 2024 Prospects and Challenges of Georgiaโs European IntegrationOn May 14, Prof. Kornely Kakachia, Director of the Georgian Institute ofโฆ GIP