აპრილი 30, 2021 keta
აპრილის თვეში, ტრენინგები მომავალ ლიდერთა სკოლაში შერეული ფორმატით – როგორც დისტანციურ, ისე ლაივ რეჟიმში წარიმართა და ჯამში 7 სხვადასხვა საინტერესო თემა და 16 სესია მოიცვა. მომავალ ლიდერთა სკოლა არის ინიციატივა, რომელიც GIP-ის მიმდინარე პროექტის „ცვლილებებზე ორიენტირებული ახალგაზრდების ხელშეწყობა საქართველოში“ ფარგლებში ხორციელდება USAID/Georgia-ს ფინანსური მხარდაჭერითა და კავკასიის კვლევითი რესურსების ცენტრთან (CRRC Georgia) თანამშრომლობით.
ტრენინგების გარდა, აპრილში განახლდა შეხვედრების  სერია – სივრცე დისკუსიისთვის, რომლის ფარგლებშიც ორი შეხვედრა მოეწყო.

In April, the training sessions at the Emerging Leaders School (ELS) were carried out within the mixed format – online as well as live. In total, 16 training sessions were held covering 7 different topics.
Emerging Leaders School (ELS) is an initiative, which is being implemented within the framework of the project “Promoting Youth Transformational Leaders in Georgia” by Georgian Institute of Politics (GIP) with the financial support of USAID/Georgia and in partnership with CRRC Georgia. The project aims at raising youth awareness on political processes and democratization as well as developing their leadership skills and enhancing their participation and representation in public life.