ბლოგი 31 მაი 2020 აშშ-ს გზავნილი რუსეთს: “ღია ცის” შეთანხმება, ევროპა და საქართველო *GIP-ის კომენტარი* ნინო სამხარაძე[1] ”ღია ცის“ შეთანხმება 35 ხელმომწერ ქვეყანას საშუალებას აძლევს… ნინო სამხარაძე
ELS დღიურები, ELS სიახლეები, სიახლეები 31 მაი 2020 ELS-ის დღიურები – მაისის თვის გამოცემასაქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი (GIP) ტრადიციულად გთავაზობთ „მომავალ ლიდერთა სკოლაში“ გასულ თვეს ჩატარებული… GIP
ბლოგი 27 მაი 2020 პანდემიის ეფექტი: ახალი გამოწვევები საპარლამენტო არჩევნების წინნინო სამხარაძე[1] კორონავირუსის სწრაფმა გავრცელებამ გამოიწვია მრავალგვარი დისკუსია მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყნებში დაგეგმილი… ნინო სამხარაძე
სიახლეები 22 მაი 2020 GEOYOUTH2020 – საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი ახალ პროექტს იწყებს!საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი (GIP) გერმანულ პარტნიორ ორგანიზაცია Polis180-თან თანამშრომლობითა და გერმანიის საგარეო საქმეთა სამინისტროს ფინანსური მხარდაჭერით იწყებს… GIP
ELS სიახლეები, სიახლეები, სივრცე დისკუსიისთვის 18 მაი 2020 სივრცე დისკუსიისთვის თბილისში: COVID-19 ის გავლენა სხვადასხვა სექტორზერიგით მეოთხე სივრცე დისკუსიისთვის, 11 მაისს თბილისში გაიმართა. სხვადასხვა სექტორზე ახალი კორონავირუსით… GIP
სიახლეები 15 მაი 2020 რადიკალი მემარჯვენეობის ზრდა: რა ასაზრდოებს ამ პროცესს? – დისკუსია ფილმის შესახებ “იმპერია”14 მაისს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა (GIP) გამართა ონლაინ დისკუსია თემაზე: რადიკალი მემარჯვენეობის ზრდა: რა… GIP
ELS სიახლეები, სიახლეები, სივრცე დისკუსიისთვის 10 მაი 2020 სივრცე დისკუსიისთვის – შეხვედრა რუსთავში6 მაისს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა (GIP) „მომავალ ლიდერთა სკოლის“ (ELS) რიგით მესამე სივრცე დისკუსიისთვის გამართა,… GIP
Promote and Act for Europe (ქარ), სიახლეები 09 მაი 2020 ვებინარი: ეთნიკური უმცირესობების ინფორმირება კორონავირუსის კრიზისის დროს ევროკავშირის დაფინანსების შესახებ*ტექსტი ხელმისაწვდომია სომხურ ენაზეც – გთხოვთ იხილოთ ქვემოთ* 8 მაისს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა… GIP
Promote and Act for Europe (ქარ), სიახლეები 05 მაი 2020 ვებინარი: ევროკავშირის დაფინანსება საქართველოში COVID-19-ის მიერ გამოწვეული კრიზისის დასაძლევად: ქვემო ქართლსა და სამცხე-ჯავახეთში მცხოვრები ეთნიკური უმცირესობების ინფორმირება საკითხზე GIP
Uncategorized @ka 05 მაი 2020 More Proud Of Your Business Copy Brooklyn Will MakeEven the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it… GIP
ELS სიახლეები, სიახლეები, სივრცე დისკუსიისთვის 03 მაი 2020 სივრცე დისკუსიისთვის ამჯერად ბათუმში გაიმართა30 აპრილს, რიგით მეორე სივრცე დისკუსიისთვის გაიმართა ბათუმში. სივრცე დისკუსიისთვის შეხვედრების ახალი სერიაა, რომელიც საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა (GIP) „მომავალ… GIP
ELS დღიურები, ELS სიახლეები, სიახლეები 01 მაი 2020 ELS-ის დღიურები – აპრილის თვის გამოცემა„მომავალ ლიდერთა სკოლაში“ (ELS) უკვე მეორე თვეა ტრენინგების სერია ონლაინ ფორმატში მიმდინარეობს.… GIP

Blogs 31 May 2020 How NATO can solve the โGeorgian Challengeโand strengthen its own credibilitySince the debate on Georgiaโs accession to NATO has somehow lost itsโฆ GIP
Blogs 31 May 2020 The Pandemic Effect: New Challenges in the face of the Upcoming ElectionsRapid Spread of coronavirus infection has given rise to controversies over upcomingโฆ Nino Samkharadze
ELS Diaries, ELS News & Media, News 31 May 2020 ELS Diaries: May EditionGeorgian Institute of Politics (GIP) presents May edition of the ELS Diariesโฆ GIP
News 22 May 2020 GEOYOUTH2020 โ Georgian Institute of Politics launches a new project!In collaboration with a German partner organization, Polis180, Georgian Institute of Politicsโฆ GIP
News, Space for Discussions (SfDs) 18 May 2020 Space for Discussion in Tbilisi: Impact of Covid-19 on Various SectorsOn May 11th, the fourth event of the Space for Discussion wasโฆ GIP
News, Space for Discussions (SfDs) 15 May 2020 The Rise of Far-Right: What Feeds this Process? โ Online discussion about the movie โImperiumโOn May 14, GIP organized an online discussion around the movie โImperiumโ,โฆ GIP
News, Space for Discussions (SfDs) 10 May 2020 Space for Discussion โ meeting in RustaviOn may 6th, Georgian Institute of Politics (GIP) organized the third eventโฆ GIP
News, Promote and Act for Europe 09 May 2020 Informing Ethnic Minorities about the EU funding provided to Georgia during Covid-19 CrisisOn May 8, the Georgian Institute of Politics (GIP) held an onlineโฆ GIP
ELS Diaries, ELS News & Media, News 06 May 2020 ELS Diaries: April EditionThe training sessions of the โEmerging Leaders Schoolโ (ELS) are conducted onlineโฆ GIP
News, Promote and Act for Europe 05 May 2020 EU Funding for Georgia in Response to Covid-19 Crisis: Informing Ethnic Minorities in Samtskhe-Javakheti and Kvemo Kartli RegionsOn May 8, the Georgian Institute of Politics (GIP) will organize aโฆ GIP
Uncategorized 05 May 2020 More Proud Of Your Business Copy Brooklyn Will MakeEven the all-powerful Pointing has no control about the blind texts itโฆ GIP
Blogs 05 May 2020 How EU & its members states respond to COVID-19 crisis: Challenges & Prospects for crisis managementAs the Covid-19 crisis was reaching Europe, the EU struggled to takeโฆ GIP