სიახლეები 26 ივლ 2024 რიგით მე-10 შავი ზღვის საზაფხულო უნივერსიტეტი BSSU 202415-19 ივლისს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის (GIP) ორგანიზებით, საფრანგეთის ევროპული განათლების საერთაშორისო ცენტრთან… GIP
სიახლეები 17 ივლ 2024 PPAHub-ის პოლიტიკის ნარკვევების პრეზენტაცია15 ივლისს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის საჯარო პოლიტიკის ანალიზის ცენტრის (PPAHub) ფარგლებში კიდევ… GIP
სიახლეები 17 ივლ 2024 ინტერპარტიულმა საბჭომ განიხილა ქალ პოლიტიკოსთა როლი 2024 წლის არჩევნებში16 ივლისს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის მხარდაჭერით ინტერპარტიული საბჭოს (IPC) - ქალთა კომიტეტის… GIP
სიახლეები 15 ივლ 2024 PPAHub-ის პოლიტიკის ნარკვევების პრეზენტაცია13 ივლისს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის საჯარო პოლიტიკის ანალიზის ცენტრის (PPAHub) ფარგლებში კიდევ… GIP
სიახლეები 11 ივლ 2024 საჯარო პოლიტიკის ანალიზის ცენტრისა და ინტერპარტიული საბჭოს თემატური საჯარო პოლიტიკის ვორქშოფისაქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის ორგანიზებით 5 ივლისს გაიმართა საჯარო პოლიტიკის ანალიზის ცენტრისა და… GIP
სიახლეები 09 ივლ 2024 GIP-ის სამაგისტრო ნაშრომის პრიზი 2024საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი აგრძელებს ევროპის კოლეჯის სტუდენტების დაჯილდოების საპატიო ტრადიციას. GIP-ის პრიზი… GIP
სიახლეები 09 ივლ 2024 საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა უმასპინძლა მე-9 დემოკრატიის კონფერენციას GEODEM202425 ივნისს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა უმასპინძლა მე-9 ყოველწლიურ დემოკრატიის კონფერენციას „საქართველოს სვლა… GIP
ბლოგი 08 ივლ 2024 ქართული ფეხბურთი და საქართველოს ევროპული მომავალი: არსებობს თუ არა გამმიჯნავი ხაზები სპორტსა და პოლიტიკას შორის?საქართველოს ეროვნული ნაკრების ევროპის ჩემპიონატზე გასვლამ და შემდეგ წარმატებულმა ასპარეზობამ მკაფიოდ დაადასტურა… ნინო სამხარაძე
სიახლეები 08 ივლ 2024 საჯარო პოლიტიკის ანალიზის ცენტრის შუალედური პრეზენტაცია ილიას უნივერსიტეტში8 ივლისს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის საჯარო პოლიტიკის ანალიზის ცენტრის (PPAHub) ფარგლებში კიდევ… GIP
სიახლეები 02 ივლ 2024 PPAHub-ის პოლიტიკის ნარკვევების პრეზენტაცია28 ივნისს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის მიერ დაარსებული პროექტის საჯარო პოლიტიკის ანალიზის ცენტრის… GIP
ბლოგი 02 ივლ 2024 ქართული ოცნების „ორი ევროკავშირი“: არარსებული არჩევანი ქართულ საზოგადოებას?„ქართული ოცნების“ ხელისუფლება, ბოლო წლებია, ევროინტეგრაციის რელსებიდან მკვეთრად უხვევს. ეს დინამიკა კი… ნინო სამხარაძე

News 26 Jul 2024 GIP Hosted its 10th Black Sea Summer University (BSSU) 2024On July 15-19, 2024, the Georgian Institute of Politics (GIP), in cooperationโฆ GIP
News 18 Jul 2024 Book on Security Dynamics in the Black Sea Region PublishedProf. Kornely Kakachia, Director of the Georgian Institute of Politics, co-edited a bookโฆ GIP
News 17 Jul 2024 PPAHub Policy Brief Work in Progress PresentationOn July 15, another work-in-progress presentations of the policy brief and publicโฆ GIP
News 17 Jul 2024 IPC Discussed Role of Women Politicians in 2024 ElectionsOn July 16, GIP facilitated a roundtable discussion with Interparty Council (IPC)โฆ GIP
News 15 Jul 2024 PPAHub Policy Brief Work in Progress PresentationOn July 13, another work-in-progress presentations of the policy brief and publicโฆ GIP
News 11 Jul 2024 Thematic Policy Workshop of the Public Policy Analysis Hub and the Interparty CouncilOn July 5, the Georgian Institute of Politics held the thematic policyโฆ GIP
News 10 Jul 2024 GIP Contributed to the Book on Russian Warfare and InfluenceProf. Kornely Kakachia, the Director of the Georgian Institute of Politics, andโฆ GIP
News 09 Jul 2024 GIP Awards Annual Prize at the College of EuropeWe are pleased to continue the honorable tradition of awarding College ofโฆ GIP
News 09 Jul 2024 GIP Hosted its 9th Annual Democracy Conference #GEODEM2024On June 25, the Georgian Institute of Politics (GIP) held the 9thโฆ GIP
News 08 Jul 2024 PPAHub Work-in-Progress Presentation at Ilia UniversityOn July 8, another work-in-progress presentation of the policy brief was heldโฆ GIP
News 02 Jul 2024 PPAHub Policy Brief Work in Progress PresentationOn June 28, the first session of public policy briefing presentations createdโฆ GIP