ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი – ,,კავკასიის უნივერსიტეტთან”
14 ივლისს, კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის ადმინისტრაციის ინიციატივით და კარიერული განვითარების და დასაქმების ხელშეწყობის სამსახურის ორგანიზებით, ,,კავკასიის უნივერსიტეტსა” და  „საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტს” შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი.
საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტიდან ხელმოწერის ცერემონიას დაესწრო საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის დირექტორის მოადგილე რენატა-სკარჯუტე კერესელიძე და პოლიტიკის ანალიტიკოსი ნინო სამხარაძე.
მემორანდუმის მიზანია ერთობლივი ძალისხმევითა და მხარდაჭერით ხელი შეუწყოს, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისა და კურსდამთავრებულების კვალიფიკაციის ამაღლებას, პროფესიული უნარ-ჩვევების გამომუშავებას, პრაქტიკული გამოცდილების მიღებას მათთვის სტაჟირების, პრაქტიკული სწავლების შეთავაზებით ან დასაქმებით.

Memorandum of Cooperation with “Caucasus University”
On July 14, at the initiative of the administration of the Caucasus School of Governance and through the organization of the career development and employment promotion service, a memorandum of cooperation was signed between the “Caucasus University” and the “Georgian Institute of Politics.”
From the Georgian Institute of Politics, Deputy Director Renata Skardžiūtė-Kereselidze and Policy Analyst Nino Samkharadze attended the signing ceremony.
The purpose of the memorandum is to promote, through joint efforts and support, raising the qualifications of students and graduates of Caucasus University, developing professional skills, gaining practical experience by offering them internships, practical training, or employment.