Expert polls, ბლოგი 27 სექ 2018 დემოკრატიზაცია და ევროპეიზაცია საქართველოში: როგორ წარვმართოთ პროცესი?ლევან კახიშვილი, ელენე ფანჩულიძე მიუხედავად იმისა, რომ ევროპული ინტეგრაცია საქართველოს მთავრობისთვის ერთ-ერთ მნიშვნელოვან პრიორიტეტს წარმოადგენს, საზოგადოებრივი აზრის გამოკითხვები ცხადყოფს, რომ… ლევან კახიშვილი, ელენე ფანჩულიძე
სიახლეები 06 სექ 2018 GIP-ის თანაორგანიზებით ბერლინში ღონისძიება – „აღმოსავლეთ პარტნიორობა – არსებული რეალობის შეფასება და სამომავლო პერსპექტივები“ – გაიმართება25 სექტემბერს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი, ევროპის პოლიტიკის ინსტიტუტთან, ჯორჯ მარშალის ცენტრთან და გერმანიის ასპენის ინსტიტუტთან ერთად ბერლინში საჯარო ღონისძიებას გამართავს,… GIP
Expert polls, ბლოგი 03 სექ 2018 ხალხის მიერ არჩეული ბოლო პრეზიდენტი? 2018 წლის საპრეზიდენტო არჩევნების მიმოხილვა2018 წლის 28 ოქტომბერს საქართველო სახალხო მანდატის მქონე სახელმწიფო მეთაურს, სავარაუდოდ, ბოლოჯერ აირჩევს, პრეზიდენტის მიერ ფიცის დადების მომენტიდან კი კონსტიტუციის… GIP

Blogs, Expert polls 27 Sep 2018 Democratization and Europeanization in Georgia: How to lead the process?Levan Kakhishvili, Elene Panchulidze Despite the fact that European integration is a priority for the Georgian government, public opinion polls… GIP
Blogs 10 Sep 2018 The last president elected by people? A review of the 2018 presidential electionsOn October 28, 2018 Georgia will elect a head of state by popular vote, most likely for the last time.… GIP 1 Comment
News 06 Sep 2018 GIP co-organizes event in Berlin – “The Eastern Partnership – A Reality Check and the Way Forward”The Georgian Institute of Politics, the Institut für Europäische Politik, the George C. Marshall Center and the Aspen Institute Germany… GIP
News 03 Sep 2018 New article on NATO-Georgia Relations by Bidzina LebanidzeThe Institute for International Political Studies (ISPI) published a new commentary on NATO-Georgia relations - "NATO and Georgia: Waiting the Winter… GIP