ბლოგი 28 ნოე 2019 მორალი და კანონი ქართულ საერო და სასულიერო სივრცეებში: საეკლესიო პოლიტიკა თუ პოლიტიკური ეკლესია?სალომე კანდელაკი ციანიდის საქმის შემდეგ, საპატრიარქოს წიაღში არსებული კრიზისი წლიდან წლამდე უფრო… სალომე კანდელაკი
Promote and Act for Europe (ქარ), სიახლეები 18 ნოე 2019 ჟან მონეს პროგრამის გამარჯვებული პროექტების კოორდინატორთა შეხვედრა ბრიუსელში2019 წლის 18 ნოემბერს, ევროკომისიის განათლების, აუდიოვიზუალური და კულტურის აღმასრულებელი სააგენტოს (EACEA)… GIP
სიახლეები 18 ნოე 2019 კვლევითი გრანტი ახალგაზრდა მკვლევრებისთვის საქართველოდანსაქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი და ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის თბილისის ოფისი – სამხრეთ კავკასიის რეგიონში იწყებენ ახალ… GIP
სიახლეები Frame with office equipment on white desk with copy space, flat lay style 15 ნოე 2019 საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი აცხადებს რეგიონული კოორდინატორების ვაკანსიას (სამეგრელო, აჭარა, ქვემო ქართლი)საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი (GIP), USAID-ის ფინანსური მხარდაჭერით და კავკასიის კვლევის რესურს ცენტრთან… GIP
სიახლეები 15 ნოე 2019 GIP-ის მომავალ ლიდერთა სკოლამ (ELS) დაიწყო განაცხადების მიღება 2020 წლის გაზაფხულის სემესტრისთვისGIP იწვევს აქტივისტებს, ახალგაზრდა პოლიტიკოსებს, ჟურნალისტებს, სამოქალაქო საზოგადოების წარმომადგენლებსა და სოციალურ-პოლიტიკური თემატიკით… GIP

News, Promote and Act for Europe 18 Nov 2019 Brussels Kick-off meeting of Jean Monnet project-winnersOn November 18, 2019 the European Commission Education, Audiovisual and Culture Executiveโฆ GIP
News 18 Nov 2019 Call for Young Researchers from Georgia on Turkish Foreign Policy in the South CaucasusGeorgian Institute of Politics (GIP) together with the Heinrich Boell Foundation Tbilisiโฆ GIP
News 17 Nov 2019 Call for Young Researchers from Azerbaijan on Turkish Foreign Policy in the South CaucasusGeorgian Institute of Politics (GIP) together with the Heinrich Boell Foundation Tbilisiโฆ GIP
News 17 Nov 2019 Call for Young Researchers from Armenia Project on Turkish Foreign Policy in the South CaucasusIn collaboration with the Georgian Institute of Politics (GIP) and the Heinrichโฆ GIP
Blogs 14 Nov 2019 From โpeaceful protestsโ to โmanifestation of depravityโ: How did the Georgian Dream present the June crisis to the public?In the context of democratization and democratic consolidation, internal political crises, causedโฆ Levan Kakhishvili