Promote and Act for Europe (ქარ), სიახლეები 31 იან 2020 GIP-იმ ჟან მონეს პროექტის გაცნობითი შეხვედრა ახალქალაქში გამართა2020 წლის 31 იანვარს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა (GIP) ევროკავშირის ერასმუს+ პროგრამის ფარგლებში… GIP
Promote and Act for Europe (ქარ), სიახლეები 29 იან 2020 პროექტის გაცნობითი შეხვედრა მარნეულში2020 წლის 29 იანვარს, საქართველოს პოლიტიკის 2020 წლის 29 იანვარს, საქართველოს პოლიტიკის… GIP
Promote and Act for Europe (ქარ), სიახლეები 22 იან 2020 წაახალისე და იმოქმედე ევროპისთვის – GIP-ის ახალი პროექტი GIP
სიახლეები 21 იან 2020 საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის დირექტორი ევროპარლამენტის საგარეო ურთიერთბათა კომიტეტის საჯარო მოსმენაზე სიტყვით გამოვიდა2020 წლის 21 იანვარს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის დირექტორი, კორნელი კაკაჩია მოხსენებით გამოვიდა ბრიუსელში, ევროპარლამენტის საგარეო… GIP
ELS სიახლეები, სიახლეები 20 იან 2020 „მომავალ ლიდერთა სკოლისთვის“ ახალგაზრდა, ცვლილებებზე ორიენტირებული ლიდერების შერჩევა დაიწყოსაქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა დაიწყო მონაწილეთა შერჩევის მეორე ეტაპი „მომავალ ლიდერთა სკოლისთვის“, რომელიც… GIP

News, Promote and Act for Europe 31 Jan 2020 GIP conducted its Jean Monnet project introductory meeting in AkhalkalakiOn January 31, 2020, Georgian Institute of Politics (GIP) held the first field meeting within the framework of its Jean… GIP
News, Promote and Act for Europe 29 Jan 2020 Project Introductory Meeting in MarneuliOn January 29, 2020, Georgian Institute of Politics (GIP) held the very first field meeting within the framework of its… GIP
News, Promote and Act for Europe 22 Jan 2020 Promote and Act for Europe – GIP launched a new projectSince December 2019, Georgian Institute of Politics (GIP) implements a new project “Promote and Act for Europe” GIP
News 21 Jan 2020 GIP Director delivered speech at a public hearing of the European Parliament’s AFET CommitteeOn 21st of January, 2020 GIP Director Dr. Kornely Kakachia, delivered speech in Brussels, at a public hearing of the… GIP
ELS, News 20 Jan 2020 Selecting Youth Transformational Leaders for the Emerging Leaders School has StartedGIP has started the second round of selecting participants for the Emerging Leaders School (ELS) GIP