სიახლეები 27 იან 2021 დისკუსია: ზღვარი მიუკერძოებელ მედია გაშუქებასა და რადიკალი მემარჯვენე ნარატივების წახალისებას შორის25 იანვარს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის (GIP) ორგანიზებით, გაიმართა საჯარო ონლიან დისკუსია მემარჯვენე… GIP
ბლოგი 14 იან 2021 სერბეთის რიგგარეშე საპარლამენტო არჩევნები: მაგალითი საქართველოსთვის?სერბეთი ერთ-ერთი იმ ქვეყანათაგანია, სადაც 2020 წლის ზაფხულში Covid-19-ის პანდემიის პირობებში საპარლამენტო… სალომე კანდელაკი
ბლოგი 12 იან 2021 კოვიდის პირისპირ: რამდენად ადეკვატურია მთავრობის სოციალური პოლიტიკა?Covid-19-ით გამოწვეული მძიმე ეპიდემიოლოგიური სიტუაციის ფონზე, საქართველო რთულ სოციალურ-ეკონომიკურ ფაზაში შევიდა. ჯანდაცვის… სალომე კანდელაკი
სიახლეები 12 იან 2021 აპლიკაციების მიღება: შავი ზღვის ზამთრის უნივერსიტეტი 2021შავი ზღვის ზამთრის უნივერსიტეტში – კონფლიქტები და გეოპოლიტიკა შავი ზღვის რეგიონში –… GIP

News 27 Jan 2021 Online movie-discussion: The line between unbiased media coverage and the encouragement of radical right-wing narrativesThe event was part of the public discussion series “Analysing Illiberal Tendencies in Georgia”. The discussion series, which is financially… GIP
Blogs 14 Jan 2021 Serbia’s Snap Parliamentary Elections: A Case for Georgia?Salome Kandelaki This publication was produced with the support of the National Endowment for Democracy (NED) Salome Kandelaki
Blogs 12 Jan 2021 Facing Covid-19: How Adequate is the Government’s Social Policy?Due to the severity of the epidemiological situation caused by Covid-19, Georgia has entered a difficult socio-economic stage Salome Kandelaki
News 12 Jan 2021 Call for Applications – Black Sea Winter University 2021Application is now open for the Black Sea Winter University – Conflicts and Geopolitics in the Black Sea Region –… GIP