სიახლეები 31 ოქტ 2018 GIP-ის დირექტორმა მონაწილეობა მიიღო სემინარში – „ევროკავშირის სადამკვირვებლო მისიის 10 წელი საქართველოში“30 ოქტომბერს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის დირექტორმა კორნელი კაკაჩიამ მონაწილეობა მიიღო ევროკავშირის სადამკვირვებლოს მისიის მიერ… GIP
სიახლეები 22 ოქტ 2018 მრგვალი მაგიდის ფორმატის დისკუსია საქართველოს ევროპეიზაციის შესახებ კლინგენდაელში22 ოქტომბერს საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის დირექტორმა, კორნელი კაკაჩიამ და დირექტორის მოადგილე – რენატა სკარჯუტე-კერესელიძემ მონაწილეობა მიიღეს,… GIP
სიახლეები 18 ოქტ 2018 “საქართველოს ინტეგრაცია ნატო-ში: 10 წელი ბუქარესტის სამიტის შემდეგ” – GIP-ის ახალი პროექტისაქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი (GIP), ნატო-ს სახალხო დიპლომატიის დეპარტამენტის ფინანსური მხარდაჭერით, ახორციელებს ახალ… GIP

News 31 Oct 2018 GIP Director participated in the seminar โ โ10 years of EUMM in GeorgiaโOn 30 October GIP Director - Kornely Kakachia - participated in theโฆ GIP
News 24 Oct 2018 New GIP article on Georgiaโs presidential election published by ZOiSCentre for East European and International Studies (ZOiS) published a new articleโฆ GIP
News 22 Oct 2018 GIP participates in the roundtable discussion on Georgiaโs Europeanisation at ClingendaelOn October 22, GIP Director, Kornely Kakachia and GIP Deputy Director โโฆ GIP
News 18 Oct 2018 โGeorgiaโs Integration to NATO: 10 Years Since Bucharest Summitโ โ GIPโs new project supported by the NATOโs Public Diplomacy DivisionThe Georgian Institute of Politics (GIP), with the financial support of theโฆ GIP