ბლოგი 21 სექ 2017 კარგი, ცუდი და ბოროტი: გერმანიის კანცლერობის კანდიდატები და საქართველობიძინა ლებანიძე* 24 სექტემბერს გერმანიაში მორიგი საპარლამენტო არჩევნები შედგება, რომელშიც, წინასწარი პროგნოზების… ბიძინა ლებანიძე
სიახლეები 14 სექ 2017 GIP საქართველოს რეგიონებში გამოკითხვას ატარებს || პროექტი – “საქართველო ევროპულ გზაზე”საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი პროექტის – “საქართველო ევროპულ გზაზე” – ფარგლებში ატარებს გამოკითხვას… GIP
სიახლეები 07 სექ 2017 GIP-ის დირექტორი ჩვეულებრივი შეიარაღების კონტროლის თემაზე გამართულ საერთაშორისო კონფერენციას დაესწრო6-7 სექტემბერს ევროპელ ლიდერთა კავშირის (European Leadership Network) მიწვევით, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის… GIP

Blogs 22 Sep 2017 The Good, The Bad, and The Ugly: Georgia and the Candidates for German ChancellorBidzina Lebanidze* Germanyโs next parliamentary elections will be held on September 24.โฆ Bidzina Lebanidze
News 14 Sep 2017 GIP Conducts Opinion Polls in Georgian Regions || Project โ โGeorgia on European WayโWithin the framework of the project โGeorgia on European Wayโ the Georgian Instituteโฆ GIP
News 07 Sep 2017 GIP Director Participates in International Conference on the Future of Conventional Arms ControlOn the invitation of the European Leadership Network, GIP Director Kornely Kakachiaโฆ GIP