ELS-ი თბილისსა და რუსთავშიც გაიხსნა
მომავალ ლიდერთა სკოლა (#ELS2020) ამჯერად თბილისსა და რუსთავში გაიხსნა! ინიციატივა #GIP–ის მიმდინარე პროექტის „ცვლილებებზე ორიენტირებული ახალგაზრდების ხელშეწყობა…
24 თებ 2020
როგორ გამოვაქვეყნოთ სამეცნიერო ნაშრომი? – ტრენინგი დოქტორანტებისა და ახალგზარდა მკვლევართათვის
2020 წლის 25 მარტს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერისტეტის სოციალურ და…
18 თებ 2020
ზუგდიდსა და ბათუმში მომავალ ლიდერთა სკოლა (ELS) გაიხსნა
15 თებერვალს, ზუგდიდსა და ბათუმში მომავალ ლიდერთა სკოლა (ELS) გაიხსნა. ინიციატივა GIP-ის მიმდინარე პროექტის „ცვლილებებზე ორიენტირებული…
07 თებ 2020
10 წელი აღმოსავლეთ პარტნიორობის პროგრამის დაწყებიდან: GIP-იმ მონაწილეობა მიიღო რომში საერთაშორისო ურთიერთობების ინსტიტუტის (IAI) მიერ ორგანიზებულ მრგვალი მაგიდის ფორმატის დისკუსიაში
7 თებერვალს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის დირექტორმა, კორნელი კაკაჩიამ, მონაწილეობა მიიღო აღმოსავლეთ პარტნიორობის პროგრამის 10…

ELS, News 24 Feb 2020 ELS was launched in Tbilisi and RustaviEmerging Leader’s School (#ELS2020) was launched in Tbilisi and Rustavi GIP
News 24 Feb 2020 How to get published? – One-day master class for PhD students and junior researchersTbilisi, March 25, 2020 The Faculty of Social and Political Sciences of the Tbilisi State University hosts the master class… GIP
ELS, News 18 Feb 2020 Emerging Leader’s School (ELS) was opened in Batumi and ZugdidiOn February 15th, the opening ceremony of Emerging Leader’s School (ELS) took place in Batumi and Zugdidi GIP
News 07 Feb 2020 10 years after the introduction of the Eastern Partnership program: GIP participated in a Round-Table organized by Istituto Affari Internazionali (IAI) in RomeOn 7th of February, the Director of GIP Kornely Kakachia participated in a round table dedicated to the 10th anniversary… GIP