სიახლეები 22 ოქტ 2021 საქართველოს პოლიტიკური ლანდშაფტი: მრავალფეროვნება, პოზიციების თანაკვეთა და თავისუფალი სივრცეები2021 წლის 21 ოქტომბერს ფრიდრიხ ებერტის ფონდის ორგანიზებით გაიმართა კვლევის პრეზენტაცია თემაზე:… GIP
სიახლეები 21 ოქტ 2021 ევროპარლამენტარი ანდრიუს კუბილიუსი აღმოსავლეთ პარტნიორობის ქვეყნების ევროკავშირში ინტეგრაციის შესახებ19 ოქტომბერს, ევროპარლამენტარმა ანდრიუს კუბილიუსმა, “საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის” მიერ ორგანიზაბულ ონლაინ ბრიფინგზე… GIP
სიახლეები 19 ოქტ 2021 მესამე და მეოთხე სამუშაო თემატური ჯგუფების (WGs) 2021-2022 შეხვედრასაქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის ორგანიზებით 16-17 ოქტომბერს გაიმართა მესამე და მეოთხე თემატურ სამუშაო… GIP
სიახლეები 17 ოქტ 2021 ევროკავშირთან სავაჭრო ურთიერთობებზე აღმოსავლეთ პარტნიორობის ქვეყნებიდან სამოქალაქო საზოგადოებრივი ორგანიზაციების წარმომადგენელმა იმსჯელეს2021 წლის 11 ოქტომბერს, 13:00 საათზე (თბილისის დროით, GMT+4) საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტმა… GIP
სიახლეები 17 ოქტ 2021 მეორე სამუშაო თემატური ჯგუფის (WG) 2021-2022 შეხვედრასაქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის ორგანიზებით 10 ოქტომბერს გაიმართა შეხვედრა მეორე თემატურ სამუშაო ჯგუფთან,… GIP
WG სიახლეები და მედია, სიახლეები 17 ოქტ 2021 სამუშაო თემატური ჯგუფის (WG) 2021-2022 გახსნასაქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის ორგანიზებით, 9 ოქტომბერს გაიმართა პირველ თემატურ სამუშაო ჯგუფთან შეხვედრა… GIP
WG ბლოგები 15 ოქტ 2021 რა როლი აქვს ფსიქოლოგს კარიერული დაგეგმვის პროცესში?თანამედროვე ტექნოლოგიების დანერგვამდე, ადრეულ წლებში პროფესიისა და კარიერის შერჩევა შედარებით მარტივად ხდებოდა,… GIP
WG ბლოგები 14 ოქტ 2021 პროფესიული განათლების უპირატესობები – დასაქმების რესურსები პროფესიულ სასწავლებლებშიუმუშევრობის მაღალი მაჩვენებლების მიუხედავად, პროფესიული განათლება საქართველოში პოპულარული არ არის. მოსწავლეების უმეტესობა… GIP
WG ბლოგები 14 ოქტ 2021 21 წლამდე საპარლამენტო ასაკის დაწევა: რა ფაქტორების გათვალისწინებაა საჭირო ამ ცვლილების შეტანისას?პარლამენტის, როგორც ქვეყნის საკანონმდებლო ორგანოს გამართულად ფუნქციონირება მრავალ ფაქტორზეა დამოკიდებული. GIP
სიახლეები 09 ოქტ 2021 GEOYOUTH2021-ის ფარგლებში დაფინანსებული ოთხი პროექტი ახალგაზრდებში სამოქალაქო ჩართულობის წახალისებას მიეძღვნაპროექტ #GEOYOUTH2021-ის ფარგლებში გაცემული გრანტებით რვა ახალგაზრდულმა საინიციატივო ჯგუფმა საქართველოს სხვადასხვა რეგიონში… GIP
სიახლეები 09 ოქტ 2021 GEOYOUTH2021-ის ფარგლებში დაფინანსებული ოთხი პროექტი მიეძღვნა რეგიონებში ახალგაზრდების გააქტიურებას ადგილობრივ მუნიციპალიტეტებთან თანამშრომლობის კუთხითპროექტ #GEOYOUTH2021-ის ფარგლებში გაცემული გრანტებით რვა ახალგაზრდულმა საინიციატივო ჯგუფმა საქართველოს სხვადასხვა რეგიონში რვა… GIP

News 22 Oct 2021 Georgiaโs Political Landscape: Diversity, Convergence and Empty SpotsOn October 21, 2021, the Director of Georgian Institute of Politics (GIP)โฆ GIP
News 21 Oct 2021 MEP Andrius Kubilius on the integration of Eastern Partnership Countries into the EUOn 19 October, MEP Andrius Kubilius and Ramลซnas Stanionis presented a policyโฆ GIP
News, WG News & Media 19 Oct 2021 Launching the third and fourth thematic Working Groups (WG) 2021-2022On October 16-17 Georgian Institute of Politics launched the third and fourthโฆ GIP
News 17 Oct 2021 Multi-stakeholder discussion about how do CSOs see their role in informing SMEs regarding trade relations between EaP states and the EUOn October 11, 2021, at 13:00h (Tbilisi time, GMT+4) the Georgian Instituteโฆ GIP
News, WG News & Media 17 Oct 2021 Launching of the second thematic Working Group (WG) 2021-2022On October 10 Georgian Institute of Politics launched the second thematic Workingโฆ GIP
News, WG News & Media 17 Oct 2021 Launching of the Thematic Working Groups (WG) 2021-2022On October 9 Georgian Institute of Politics launched thematic Working Group onโฆ GIP
News 09 Oct 2021 Four projects funded under #GEOYOUTH2021 covered issues relating to promoting civic engagement among young people in regionsWithin the framework of #GEOYOUTH2021 Georgian Institute of Politics financed eight regionalโฆ GIP
News 09 Oct 2021 Four projects funded under #GEOYOUTH2021 aimed to promote youth cooperation with local municipalitiesWithin the framework of #GEOYOUTH2021 Georgian Institute of Politics financed eight regionalโฆ GIP
News 06 Oct 2021 GIP Organized Online Closing Event for Eight Regional Sub-projects Financed and Held Within the Framework of #GEOYOUTH2021On October 6, GIP organized online closing event for 8 regional sub-projectsโฆ GIP