სიახლეები 22 ნოე 2021 GIP საერთაშორისო ფორუმზე “დემოკრატიის მომავალი”19-20 ნოემბერს ვილნიუსმა ავტორიტატიზმისგან თავდაცვის საკითხებზე გამართულ მაღალი დონის ფორუმს უმასპინძლა. ფორუმმა… GIP
სიახლეები 19 ნოე 2021 GIP ნატოლინის სამეზობლო პოლიტიკის ფარგლებში გამართულ პანელურ დისკუსიაზე18 ნოემბერს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის დირექტორმა, პროფესორმა კორნელი კაკაჩიამ, როგორც მოწვეული სპიკერმა,… GIP
სიახლეები 19 ნოე 2021 ექსპერტთა დახურული შეხვედრა საქართველოში DCFTA-ის განხორციელების შესახებ2021 წლის 15 ნოემბერს, საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის (GIP) ორგანიზებით ექსპერტებთან ერთად გაიმართა… GIP
სიახლეები 16 ნოე 2021 სასწავლო ვიზიტი ბერლინში #GEOYOUTH20219-13 ნოემბერს, #GEOYOUTH2021 პროექტის ფარგლებში, “საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის” ორგანიზებითა და გერმანული ორგანიზაცია… GIP
სიახლეები 11 ნოე 2021 GIP-ის ახალი პროგრამა კოალიციები და კონსენსუსის პოლიტიკა: გაკვეთილები ლიეტუვადან და სკოლა პარტიული პოლიტიკის შესახებოთხ-ხუთ ნოემბერს ლიეტუვის საელჩოს მხარდაჭერითა და „საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის“ ორგანიზებით ორდღიანი ღონისძიება… GIP
ბლოგი 03 ნოე 2021 3+3 დილემა საქართველოსთვის: რეგიონულ ლიდერობაზე ფიქრი თუ აგრესორი მეზობლის ხაფანგი?2020 წლის ყარაბაღის ომის შემდეგ თურქეთის მიერ გაჟღერებული ინიციატივა 3+3 რეგიონული თანამშრომლობის… ნინო სამხარაძე
სიახლეები 02 ნოე 2021 არასამთავრობო ორგანიზაციების ერთობლივი განცხადება მუნიციპალურ არჩევნებთან დაკავშირებითვეხმიანებით 2021 წლის მუნიციპალური არჩევნების მიმდინარეობას. მიუხედავად იმისა, რომ არსებული კანონმდებლობა და… GIP

News 22 Nov 2021 GIP Participated in the Future of Democracy Forum in Vilnius, LithuaniaA high-level forum On Defending Against Authoritarianism took place in Vilnius, 19-20โฆ GIP
News 19 Nov 2021 GIP at Natolin Neighbourhood DaysThe third event of the edition of the Natolin Neighbourhood Days tookโฆ GIP
News 19 Nov 2021 Virtual Closed Meeting with Experts about DCFTA Implementation in GeorgiaOn November 15, the Georgian Institute of Politics organized a closed presentationโฆ GIP
News 16 Nov 2021 A Study Trip in Berlin #GEOYOUTH2021On November 9-13, in the framework of the project #GEOYOUTH2021, a study tripโฆ GIP
News 11 Nov 2021 New GIP Program on Coalitions and Consensus Politics: Lessons from Lithuania and a School on Party PoliticsOn November 4-5, the Georgian Institute of Politics with the support ofโฆ GIP
Blogs 03 Nov 2021 Georgiaโs 3+3 Dilemma: Regional Leadership or Falling into the Aggressor Neighborโs Trap?Since the 2020 Karabakh War, Turkeyโs initiative to create the 3+3 regionalโฆ Nino Samkharadze
News 02 Nov 2021 Non-Governmental Organizationsโ Joint Statement Concerning Municipal ElectionsThis statement is issued in response to the process of the 2021โฆ GIP